O Mnie

Hej! Nazywam się Marta Milewska, Pani Jesień. Zbierałam się, planowałam, marzyłam o założeniu bloga ponad 4 lata. Czemu tak długo, późno? A może właśnie w idealnym miejscu i czasie.

Marzenia się spełniają i ja zamierzam to opisać i pokazać!

Na co dzień mieszkam w Olsztynie, jestem szczęśliwą mężatką i posiadaczką M5 oraz przepięknej koteczki brytyjskiej, Misi. Mam głowę pełną pomysłów, walizkę zawsze gotową na nowe przygody. Biegam, jeżdżę na rowerze, gotuję, ciągle się uczę i dużo śpię! I wiecie co?! Chcę więcej…!

Na moim life stylowym blogu piszę o organizacji i oszczędzaniu czasu nie tylko naszego, ale Naszej Planecie poprzez publikacje zwiększające świadomość konsumencką i ekologiczną. Żyj lokalnie i myśl globalnie.

Wszyscy pytają, dlaczego Pani Jesień i czy zimą będę Panią Zimą i tak dalej…

W pierwszym, powitalnym wpisie opisałam trochę po co i dlaczego, jak. Pani Jesień, bo jesienią zbierasz swoje plony, to, co zasiałeś przez cały rok. Pani Jesień, bo jesienią masz piękne słońce i gwałtowne burze. Bo jesień jest czasem ciepła i romantyczna a czasem ostra, nieprzystępna i zimna. Jesień ma przeróżne oblicza, tak jak ja. Jestem kobietą, spełniam różne role, tak jak Jesień. Jesień uczy, obejmuje, karci i przygotowuje do nowego. Znajdziecie u mnie Wielki Test Plannerów, gdzie recenzuję najlepsze kalendarze z Polski i świata, wszystko aby pomóc Wam zidentyfikować najlepsze narzędzie do rozpoczęcia świadomego życia, realizacji celów i marzeń. W kategorii Cudze chwalicie swego nie znacie polecam miejsca godne Waszej uwagi i odwiedzin, zaplanuj sobie wartościowy czas! U Pani Jesień jest słońce i deszcz, bajki i poważne tematy.

Sama o sobie mówię Królowa Słomianej Korony, u której zapał znika tak szybko jak się pojawił. Ale da się z tym walczyć! Na pewno więcej dowiecie się z wpisów, zapraszam do mojego ,,poukładanego” życia.